I want to be a doctor. Because every one who want to be a doctor should know every thing about medicine. And also all doctors help to people who are ill. And althought it's very dangerous I want to be a doctor. Because it's my dream.
более месяца назад
Ваш ответ:
Вы можете из нескольких рисунков создать анимацию (или целый мультфильм!). Для этого нарисуйте несколько последовательных кадров
и нажмите кнопку Просмотр анимации.