Твір розповідного характеру про виконання автором улюбленої справи ( вхудожньому стилі). Наприклад: Приємний сюрприз або мій обовязок у родині або як ми готуємо обід або на уроці праці!!Будь ласкааа!

11 дней назад

Лучший ответ:


Loading...

Звичайно, у кожного є свої обовязки в сімї. Наприклад, тато в сімї найчастіше заробляє гроші, майже завжди важкою працею. Мами зазвичай пораються по господарству: готують їжу, прибирають у домі. Діти мають простіші обовязки: помити посуд за собою, витерти пил з меблів. 

У мене обовязків не дуже багато, але я дорослішаю — і їх стає дедалі більше. Вранці я мушу застелити після себе ліжко. Якщо нікого немає вдома, то треба самому приготувати собі поїсти, в основному підігріти щось готове. Прийшовши зі школи додому, я обідаю, потім витираю меблі від пилу, підмітаю та у разі потреби мию підлогу у своїй кімнаті. Потім, якщо необхідно, йду за покупками: хлібом, молоком, яйцями тощо. . 

У вихідні дні звичайно справ стає більше. По-перше, у суботу доводиться їздити на ринок та допомагати мамі носити сумки. Цього дня ми купуємо продукти на весь тиждень, а вже упродовж тижня докуповуємо найнеобхідніше: хліб, молоко, сметану тощо. Потім вдома допомагаю мамі після прання розвісити одяг на балконі. Ось такі обовязки є у мене. 

У дітей ще здавна були певні обовязки, причому більше, ніж зараз, бо не було техніки, і тому дітям змалку доводилось рубати дрова для грубки, носити з колодязя воду тощо. їхні батьки теж з тієї самої причини були більш завантажені хатньою роботою. 

Отже, сімейні обовязки існували здавна, існують зараз, їх має кожна людина, що живе сама або з сімєю. 

11 дней назад


 
 

Другие вопросы:


Гость :
11 дней назад
Гость :
11 дней назад
resp. 10.533 ms | lastmod 2020-05-22 14:38:43