Register

OR

Do you already have an account? Login

Login

OR

Don't you have an account yet? Register

Newsletter

Submit to our newsletter to receive exclusive stories delivered to you inbox!

Твір розповідного характеру про виконання автором улюбленої справи ( вхудожньому стилі). Наприклад: Приємний сюрприз або мій обовязок у родині або як ми готуємо обід або на уроці праці!!Будь ласкааа!

более месяца назад
Просмотров : 9    Ответов : 1   

Лучший ответ:

Звичайно, у кожного є свої обовязки в сімї. Наприклад, тато в сімї найчастіше заробляє гроші, майже завжди важкою працею. Мами зазвичай пораються по господарству: готують їжу, прибирають у домі. Діти мають простіші обовязки: помити посуд за собою, витерти пил з меблів. 

У мене обовязків не дуже багато, але я дорослішаю — і їх стає дедалі більше. Вранці я мушу застелити після себе ліжко. Якщо нікого немає вдома, то треба самому приготувати собі поїсти, в основному підігріти щось готове. Прийшовши зі школи додому, я обідаю, потім витираю меблі від пилу, підмітаю та у разі потреби мию підлогу у своїй кімнаті. Потім, якщо необхідно, йду за покупками: хлібом, молоком, яйцями тощо. . 

У вихідні дні звичайно справ стає більше. По-перше, у суботу доводиться їздити на ринок та допомагати мамі носити сумки. Цього дня ми купуємо продукти на весь тиждень, а вже упродовж тижня докуповуємо найнеобхідніше: хліб, молоко, сметану тощо. Потім вдома допомагаю мамі після прання розвісити одяг на балконі. Ось такі обовязки є у мене. 

У дітей ще здавна були певні обовязки, причому більше, ніж зараз, бо не було техніки, і тому дітям змалку доводилось рубати дрова для грубки, носити з колодязя воду тощо. їхні батьки теж з тієї самої причини були більш завантажені хатньою роботою. 

Отже, сімейні обовязки існували здавна, існують зараз, їх має кожна людина, що живе сама або з сімєю. 

более месяца назад
Ваш ответ:
Комментарий должен быть минимум 20 символов
Чтобы получить баллы за ответ войди на сайт

Лучшее из галереи за : неделю   месяц   все время


Другие вопросы: